Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2014, 17:48   #61
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Pomysł uważam za bardzo dobry, z suchymi statystykami byłby taki problem, że trzeba by się nad tym jeszcze bardziej pochylić, by nadać im faktyczne i rozumiane przez wszystkich znaczenie. A tak mamy prosty zestaw cech charakteru (jak np. w grze Crusader Kings), który krótko acz treściwie określa naszego władcę.

Pojawia się tylko u mnie następujące pytanie: ile te tury będą trwać lat? Bo chciałem zaznaczyć, że paru rekordzistów może się przytrafić, ale cały szereg władców z przydomkiem Stary, to byłaby lekka przesada :P

Z innej beczki: szczęśliwego Nowego Roku i oby nasze cywilizacje w nim się rozwinęły i prosperowały

BTW, kiedy spojrzałem na znaleziony przez tai'atalai monument i porównałem go z awatarem MG przez chwilę myślałem, że Mistrz zstąpił już na ziemię i zacznie zaraz armageddon :P
 
Earendil jest offline