Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2015, 20:54   #529
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Wszystko zaczęło powoli ucichać, ludzie zaczęli się rozchodzić, szemrając miedzy sobą. Dało się zauważyć, że pojmanie Ketila było im na rękę, z odrazą spoglądali na Grona, pewnie chcieli aby i ten podzielił los swojego ucznia. Gron nie ruszył się ze swojego miejsca, jedząc i obserwując poczynania sołtysa.


Sołtys dowiedziawszy się o miejscu gdzie leży Helmut szybko do niego podszedł, starając się go ocucić, ale było to na nic, cios Ketila był mocny, a Helmut zapadł w porządnym śnie. Podniósł się i wypatrzywszy Otwina prędko do niego podszedł i zaczął:

-Nie mogę zapomnieć o Twoim czynie, dziękuję Ci młody człowieku, gdyby nie Ty, ten dureń zabił by mnie. Chciałbym jakoś Ci się odwdzięczyć, ocaliłeś mi życie. Powiedz czego Ci brakuje, a postaram się Ci dać. - powiedział spoglądając na chłopa


Oswald tak jak trzej inni wyszedł na zewnątrz karczmy gdy nagle spostrzegł wchodzącą do środka dziewczynkę, był lekko zajęty rozmową z chłopem aby skojarzyć kim może na być, ale dziewczynka po chwili wyszła z karczmy i podeszła do mężczyzny rozmawiającego ze swoimi towarzyszami. Niewinnie zakaszlała, była bardzo o smutna, a na jej twarzy dało się zauważyć, że niedawno płakała


- Przepraszam, byliście mili ostatnio gdy się widzieliśmy i dziadek powiedział, że tylko Wam mogę zaufać. Chciałam z Wami porozmawiać, wiem, że jesteście zajęci, ale ja wiem kto zabija dzieci i wiem, że Tylko wam mogę zaufać. - dziewczynka obejrzała się czy nikt inny nie słyszy tego co che powiedzieć po czym kontynuowała - bardzo się boję i nie wiem do kogo innego mogła bym pójść, wiem, że to mnie szuka zabójca. Duch mojego tatusia powiedział mi, że jest nim pan Walter z dworu. Morduje dzieci szukając dziecka ze znamieniem. - dziewczynka odchyliła rękaw chłopskiego swetra i pokazała znamię - proszę pomóżcie mi - zaczęła płakać.
 
Inferian jest offline