Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2015, 00:09   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ależ tak!- Doktor skierował sondę w jej stronę maszynka trochę pohałasowała obcy zerknął na wyniki i pokiwał ochoczo głową - Jesteś niesamowita! Fantastyczna! Podobają ci się moje okulary ? Skonstruowałem je po tym jak ci ludzie spotkali przedstawicieli twojego gatunku ale przy tobie mogę już je zdjąć bo mnie oczy bolą

[MEDIA]http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/094/c/7/steampunk_spectacles_lens_detail_by_steampunktiger lily-d60hfzz.jpg[/MEDIA]

Zakorkował buteleczki i złożył wszystkie soczewki po czym schował ustrojstwo do kieszeni i przetarł oczy rękawem.

- Ale wracając do tematu widzisz oboje mamy problem ty potrzebujesz energii czasowej a ja mam jej chwilowo za dużo, sądzę że moja energia byłby wstanie cię pożywić jest na tyle czysta że z pewnością dasz radę ją wchłonąć pomimo twoich .... Trudności ? Tak, tak to dobre słowo! - Mężczyzna zaczął maszerować w tą i z powrotem wyraźnie się nad czymś zastanawiając

- Wiesz co ? Mam pewien pomysł! Sądzę że byłbym wstanie skonstruować dla ciebie uprząż która pozwoliłaby ci bezpiecznie wchłaniać energię temporalną bez narażenia innych żywych istot. W zamian ty mogłabyś mi pomóc w bezpieczny sposób zutylizować naddatek energii regeneracyjnej Co ty na to ? Chociaż musielibyśmy skoczyć w kilka miejsc... Chciałabyś zwiedzić ze mną Czas i przestrzeń ? - Spytał z szerokim uśmiechem.

_____________

źródło obrazka Steampunk Spectacles lens detail by SteampunkTigerlily on DeviantArt
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-01-2015 o 00:18.
Brilchan jest offline