Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2015, 14:26   #82
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Gudi zerknął ku górze, przeskakiwał z nogi na nogę, śmiertelnie znudzony. Zerknął ponownie na brodacza o wyglądzie oprycha.

- Niech więc będzie. - warknął. - Weź tę cholerną kuszę i, jeśli zechcesz, wsadź ją sobie w dupę. A teraz bądźcie tak mili i roztwórzcie te przeklęte kraty, o spiskach i innych gównach pogaworzycie sobie za chwilę. A i ja parę ciekawych informacyj dorzucę, co by teorii spiskowych się troszku więcej obmyśliło.

Skrzyżował ramiona na piersi.

- A kiedy będziecie mnie wyciągać - rzekł. - przedstawcie się, jako i ja się przedstawiłem.

W czasie pobytu w niewoli dowiedział się paru rzeczy, rzeczy niewątpliwie przydatnych i ciekawych, ale czekał z dzieleniem się nimi, aż wyciągną go z tego kurwidołku.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 03-01-2015 o 11:34.
Fyrskar jest offline