Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2015, 14:30   #62
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rycerz Legionu Zobacz post
A może można by było zrobić to w ten sposób, że tak jak w przypadku mojej nacji, gdzie wybrałem tymczasowego króla, odpisy dotyczyły by obu władców? (...)
I tu dochodzimy do elementarnego zagadnienia - gramy urzędem czy personą? Bo ja uznaję, że gramy personą, z tym wyjątkiem, że zawsze personą zasiadającą na tronie. Zatem tworzenie np. podwójnego królestwa (jak w Sparcie) nie da Wam władzy nad oboma władcami.

Cytat:
(jak np. w grze Crusader Kings)
Ech... to ja się produkuję, a wystarczyło napisać: jak w CK .

Cytat:
Pojawia się tylko u mnie następujące pytanie: ile te tury będą trwać lat? Bo chciałem zaznaczyć, że paru rekordzistów może się przytrafić, ale cały szereg władców z przydomkiem Stary, to byłaby lekka przesada :P
Tury nadal po setce, ale to będą władcy niehistoryczni, jeszcze raz przypominam.

Cytat:
BTW, kiedy spojrzałem na znaleziony przez tai'atalai monument i porównałem go z awatarem MG przez chwilę myślałem, że Mistrz zstąpił już na ziemię i zacznie zaraz armageddon :P
Heh, gwarantuję, że twa przenikliwość nie zwiodła Cię do końca .
 
MrKroffin jest offline