Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2015, 13:05   #26
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
SauronPawe,
Dziękuję za odpis, jest git. Myślę, że wiek Twojej postaci usprawiedliwia rozpoczęcie takiej rozmowy.
Odnośnie skrzyżowania ścieżek - zaktualizowałem postać kartografa, by oddać tę informację.

Wszyscy,
  1. Nie pisałem tego, ale ilustracja kajuty (jak i pewnie większość ilustracji, jakie się pojawią) nie jest wiążąca, ma tylko wprowadzać w klimat. Można sobie tłumaczyć to w ten sposób, że ilustracja pokazuje, jak to później w legendach przedstawiano. A na ile to zgodne z rzeczywistością, to zupełnie inna sprawa.
  2. Jeśli chodzi o odpisy, to generalnie nie oczekuję elaboratów, ani w gruncie rzeczy odpisu koniecznie w sesji. Bywa że się nie ma weny, czasu, i tak dalej - wtedy można wrzucić suchą, krótką deklarację zamiarów tutaj w komentarzach i tyle. Lepsze takie coś, niż zastój w sesji. Ale to tak na przyszłość.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez dzemeuksis : 03-01-2015 o 13:10.
dzemeuksis jest offline