Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2015, 18:31   #4
Cao Cao
 
Cao Cao's Avatar
 
Reputacja: 1 Cao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie coś
William siedział z rękoma podpierającymi głowę, przez dłuższy czas. Bacznie badał ich spojrzeniem, swojego sekretarza już znał, to też bardzo ciekawił go kapitan, jak i dowódca wojsk. Pierwszy głos zabrał jego doradca, nie przerywał mu słuchał go uważnie wiedział, że jest to człowiek doświadczony, i wiedział jak wielką mądrość posiada, niestety nie mógł nic powiedzieć o dwójce nowych „towarzyszy”. Kiedy skończył przemawiać sekretarz, do głosu doszedł kapitan, z całą pewnością to osoba, która jest w stanie zrobić wrażenie, na chwilę obecną nie był w stanie powiedzieć czy pozytywne czy też negatywne – to jeszcze się okaże.

- Szanowni Panowie, dziękuje wam za wszą opinie. Kapitanie rozumiem, że Pan, jako doświadczony żeglarz, ma swoje wymagania odnośnie pańskiej załogi. Nie będę w tej kwestii się z Panem wykłócał. Mam do tego jedno zastrzeżenie, proszę szlachetnych panów o wysłuchanie. – Kiedy to mówił, przeniósł wzrok na komandora.

Ja osobiście wybiorę Pierwszego oficera na statku, oraz Pana zastępcę, komandorze. Liczę, że nie będziecie mieli z tym żadnych problemów. – Uśmiechnął się

Kolejna kwestia, zbrojownia. Rozumiem, że nasz okręt ma być naszą twierdzą tak, więc z całą pewnością będziemy mieli miejsce magazynowania naszego uzbrojenia. – Złożył dłonie, po czym położył je na stole

Chcę, by na tym statku były jedynie trzy kluczę do zbrojowni. Ja, będę w posiadaniu jednego, oraz dwa będzie posiadał Pan Blyth. Jeśli ktoś z państwa, lub państwa ludzi będzie chciał otrzymać dostęp, wszystko będziecie załatwiać z moim sekretarzem, oczywiście Pan Blyth będzie sporządzał odpowiedni dokument. Nie podlega to żadnej dyskusji… - Złapał się z brodę.

- Odnośnie kwaterunków, chciałbym by przy mojej izbie, znajdowało się pomieszczenie szanownego Blyth, oraz pokoik dla dwóch osób. Będziemy potrzebowali dość sporo papieru sądzę, że zawsze może się przydać, oraz pozbyć się wszystkich szklanych naczyń. Hmmm… Jeszcze jedna sprawa, raporty. By oszczędzić papieru, będziemy używać w formie dzienników. Każdy z państwa otrzyma takowy, z każdego dnia będziecie pisać raporty, później będziecie zdawać je do mnie. Wasi zastępcy także. To na razie wszystko.

Książę oczekiwał reakcji rozmówców.
 
Cao Cao jest offline