Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2015, 19:22   #7
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Stach westchnął wspominając jak wyglądał początek podruży

W gruncie rzeczy wszystko zaczęło się jeszcze w devils nest. Gdy Tony i cała ferajna dowiedzieli o wakacjach braci, zaprosili ich na małą popijawę. Po jakimś czasie Tony zapytał się braci.
- [i] Słyszałem, że to nowe Xerxes to prawdziwa kopalnia złota dla takich jak my. Niestety, wszyscy chłopcy i dziewczęta mają w pizdu roboty, ale ty młody jesteś zaradny i masz łeb. Poszukajcie z braciachem, gdzie tam można by się wkręcić i mamony wyciągnąć - - Tony poklepał Stefana po ramieniu

Na dworcu natknęli się na Winry, która niosła skórzaną teczkę i była ubrana w niapasujący do niej garnitur, wyjaśniła, że jedzie do Xexes do pana Yagle, aby zayinwestował w jej interes. Niestety, jej asystentka połamała nogi na wieść o jeździe pociągiem. Przystała na propozycję wspólnej podróży
Tymczasem w pociągu Al i May wpatrywali się w braci z mieszaniną strachu i niedowierzania

- [i] A nie macie krewnych w Brigs? Bo nasza mistrzyni potrafiła zabić niedźwiedzia gołymi rękoma więc...
- Brzmi straszniej, niż wioska wojowników cienia - wystękała Xingijka
- Co rześ ty się tak uczepił mojego gustu. Spójrz na siebie i powiedz, jak tu nie być białą lilją - Sao darła się na Stefana.
- [i] Wiesz, Staś, ja mogę uwieść tą Angele, po jednym moim pocałunku nie zechce faceta, albo może poszukamy jakiegoś księcia? Albo powiemy, że wolisz chłopców Multum możliwości! (/i) - pocieszała Stanisława
Za oknem krajobraz się Zmieniał. Pustynia zaczęła ustępować zielonym polom uprawnym, a potem zabudowaniom. Dotarli w końcu, i wyszli na dworzec.
- To miało inaczej wyglądać - rzekła rozpaczliwie May patrząc na upstrzoną kolorowymi neonami bryłę kasyna dwie dziewice. Posąg przedstawiający dwie zwrócone do siebie kobiety był jedynym historycznym elementem całej budowli
- Na starym planie tu znajduje się biblioteka- mruknął Mistrz
- Ale świat jest mały - odwrucili się i zobaczyli Profesora wąglikowskiego i priscilę trzymającą w ręku parasol.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline