Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2015, 19:34   #8
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Diego zarechotał ponuro, gdy książę wygłosił swoją przemowę.

- Targować się wcale nie musimy, niech Jaśnie Panicz od razu mianuje siebie komandorem, kapitanem, ochmistrzem i czym tam jeszcze chce. Wtedy Wasza Wielmożność będzie mogła podjąć masę kolejnych głupich decyzji i wybrać załogę choćby i złożoną z cyrkowców. A jeśli ja odmówię, to może być Jaśnie Panicz pewien, że którykolwiek żołnierz, co potrafi coś więcej niż grzebać sobie w nosie, prędzej wybierze baty i miesiąc karceru, niż da się zabrać na taką wyprawę.

Uśmiechnął się krzywo do księcia, po czym kontynuował.

- Jakbym ja był pieskiem, co potakuje każdemu skinieniu pana, toby mnie Jego Wysokość tak nie cenił. Raz się pogniewa, a później nawet medal da, że nie przystałem na głupie pomysły i żołnierza nie zmarnowałem. Jak Wasza Łaskawość chce mieć komandora, co będzie tylko pozornie piastował stanowisko, to wierzę, że znajdzie się ich pełno. Ja wykonuje zadania porządnie, albo wcale.
 
Earendil jest offline