Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2015, 14:58   #177
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
No, panowie, zeby nie bylo, ze jestem jakims dyktatorem i reszte 6 graczy mam w nosie robiac po swojemu. Podsumowuje tylko pomysly zawarte w komentarzach Licze sie tez z propozycjami, ktore Armiel przedstawia.

Asteroidy asteroidami, ale patrzac na wyliczenia Pipa to dlugo z wygodami nie polatamy. Do asteroid jest kawaleczek. Nie mam pojecia jak Polarianie radza sobie na powiedzchniach planety, ale w razie gdyby wszystko dupnelo mamy gdzie uciekac i nie jest to pusta przestrzen, gdzie wylapia jak siecia male rybki.

Czasem najciemniej pod latarnia i dlatego mozna by sie sprobowac przyczaic. Poza tym nie znamy dokladnej predkosci A moje wykiczenia 2-3 godziny wynikaly z tego, ze matwy mialy do nas poczatkowo 4 godziny przy niepelnej ich predkosci. Po polowie tego czasu przyspieszyly i czas stopnial do parudziesieciu minut. Taki byl moj tok wyliczeniowy

Nastepnym razem bedzie trzeba gesciej plodzic wspolne ustalenia w komentarzach niz chwile przed odpisem Armiela.
 
Proxy jest offline