Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2015, 15:26   #179
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
No, panowie, zeby nie bylo, ze jestem jakims dyktatorem i reszte 6 graczy mam w nosie robiac po swojemu.
...ale i tak ostateczną decyzję podejmuje kapitan i on za wszystko odpowiada. My jesteśmy od pomysłów i krytyki


Armiel podał, ile godzin lotu dzieli nas od Perły.
Mątwy latają szybciej od Ajolosa.
Przez 4 godziny Thunder doleciałby do Perły i z powrotem (i jeszcze by zostało trochę czasu).

Zapasy energii wystarczą na przetrwanie tych 20 godzin i skok. Czy prócz tego wystarczy do latania tam i z powrotem - tego już nie wiem.
Nie uzyskujemy energii z powierzchni Perły, ale możemy ją łapać ze słońca; w tym celu nie musimy być na orbicie Perły; wystarczy odpowiednia odległość od słońca.

W przestrzeni Polarianie nas tak łatwo nie wyłapią - najpierw musieliby nas znaleźć. Na powierzchni mamy ograniczone pole manewru.
Jeśli mamy zwiedzać kopalnię, to czekanie Ajolosem na orbicie jest mało rozsądne.
Nie mamy gwarancji, że Polarianie sobie wiszą w jednym miejscu i poruszają się ze stałą prędkością (ja bym tak nie zrobił). A wtedy trzymanie się po drugiej stronie planety może być utrudnione...
 
Kerm jest offline