Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2015, 15:52   #31
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Leminkainen z grubsza się zgadzam ale tak dogłębne podejście do tematu rodzi pewne problemy. Jeszcze więcej rzutów i konieczność dobrej znajomości tematyki broni i jej wykorzystania conajmniej u MG a również i u graczy. Jak zwykle trzeba znaleźć złoty środek i tym wydaje mi się pewien artykuł na elixirze:
Elixir: Orbital Neuroshima - Mechanika broni inaczej Czemu dodać jakiegoś specjalnego r

Archiwum X garłacz ma pewien minus, długie ładowanie. Ale o podobnym koncepcie myślałem. Przy wykorzystaniu zasad zaproponowanych przez Leminkainena w tym artykule:
http://lastinn.info/artykuly-postapo...we-zasady.html ([Neuroshima] Strzelby (nowe zasady))

Wystarczy zaopatrzyć się w strzelbę łatwą do modyfikacji. Na przykład remingtona 870 Modular Combat System:
Strzelba Remington 870 MCS – Wikipedia, wolna encyklopedia
Wiem, że wikipedia jest średnio wiarygodna ale jak ktoś się zainteresuje znajdzie dane chociażby na stronie remingtona. Produkcja naboi do strzelb (szczególnie breneki i śrutu) jest stosunkowo prosta więc dużego problemu z nabojami nie będzie.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem