Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2015, 17:41   #16
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja popieram stwierdzenie MG, między 1 a 2 ed jest przepaść i to na korzyść 2ed.
Ja tam wychowałem się na dwójce, fanem jedynki stałem się niedawno. Powiem tak - do niektórych sesji bardziej pasuje jedynka, do innych dwójka... mimo to, wciąż uważam, że jedynka jest lepsza.

Ale żeby nie lać ino wody, rzeknij mi, Radogoście - na czym owa przepaść polega, bom ciekaw niezwykle.

@Asmodian: Dzwoniło, a jakże. Tylko nie za bardzo wiadomo było, w którym kościele owe dzwony były

Cytat:
pisać sondy też każdy może
Ja też mogę. I mój kot też, właśnie się za jedną zabiera. To będzie sesja o dylematach moralnych soku z czereśni. Są jacyś chętni?

E. No więc, mój przyjacielu krasnoludzie, oto kilka pierwszych punktów z listy:

- Klimat
- Brak nielogicznych uproszczeń fabularnych - np. według 2ed. krasnoludy i niziołki nie mają kapłanów... choć świątynie i bogów jak najbardziej posiadają. A że w dwójce ostała się ino trójka bogów khazadów, to już inna sprawa...
- Brak odczucia, że za wszystkim stoi "money, money..."

...i wiele innych. Naprawdę mam wymieniać dalej?
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 07-01-2015 o 17:44.
Fyrskar jest offline