Wątek: Lake Hills
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2015, 01:39   #3
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Przypomniała mi się bardzo ważna informacja!

Do przygody wybrałem ścieżkę dźwiękową składającą się z kilkunastu utworów, zaś jego próbka znajduje się pod postacią nutek na szczycie pierwszego posta w tejże rekrutacji.
Muzyka w Lake Hills jest na tyle ważna, że planuję wrzucać do Materiałów teksty zasłyszanych przez bohaterów utworów wraz z odnośnikami do nich samych oraz do posta sesji, w którym się pojawiły

Każdy utwór jest ściśle powiązany z linią fabularną w pewien sposób, którego zdradzić nie mogę
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline