Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2015, 00:50   #37
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Co do zależności broni od pochodzenia uważam, że masz rację i jej nie masz.
O ciekawostce co do P90 nie wiedziałem. Wydaje się dla mnie logiczne, że w teksasie będzie kult rewolwerów a w Zgniłym Jabłku M16. Jednak jest to ogół a gracze w końcu grają jednostkami wybitnymi. Stwierdzenie, że gracz zna tylko broń z którą zaczyna + decyzja MG wydaje mi się nie sprawiedliwe. Elokwentny gracz prowadzący najemnika będzie potrafił strzelać z większości broni bo znajdzie ładne uzasadnienie podczas gdy weteran Frontowy będzie potrafił obsługiwać tylko swojego glocka bo z nim zaczyna. Dlatego przy najbliższej sesji przetestuje pewien system. W zależności od poziomu umiejętności bojowych (na razie używam karabinów i broni ręcznej jako najbardziej zróżnicowanych) ma dostęp do określonej liczby umiejętności na +1 0 -1 oraz -2. System wymaga wiele dopracowania ale myślę, że idę w dobrym kierunku.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem