Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2015, 21:17   #127
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
archiwumX
Nie wiem, czy dobrze się zrozumieliśmy, mnie raczej chodziło, że jak nie muszę, to się wolę nie mieszać.

W przypadku Lukrecji jest zresztą wprost w KP napisane, jak się dostała na statek. Można podmienić oficera Carla Bowmana na kogoś z postaci graczy (po uzgodnieniu, rzecz jasna).

Może to być któryś ze specjalistów - ich ranga na statku jest wystarczająca, żeby móc dokonać tego typu "protekcji". Można ich przyrównać do chorążych marynarki (stopień podoficerski), którzy sprawowali funkcje nawigatorów, artylerzystów, kapelanów, cyrulików, płatników oraz zajmowali inne pomocnicze stanowiska na okrętach.

Jeśli nie zdecydujesz się na związanie losów z postacią któregoś gracza, to Carlem Bowmanem będzie BN, porucznik, który spośród dziesięciu kandydatów najlepiej spełnia kryteria nakreślone przez komandora.

Zatem...

Earendil
Skoro okazja sama się napatoczyła, to od razu rozstrzygnijmy kwestię porucznika nie-gracza. Wylosowałem na to stanowisko dziesięciu BNów o statsach minimum tak dobrych, żeby miało sens, że są/aplikują na porucznika. Jednak patrząc na ich aspekty, to wyraźnie tylko jeden z nich spełniał kryterium posłusznego i lojalnego człowieka z wojska, tyle by wartował i świecił przykładem podkomendnym. Przypadkiem statystyki też ma całkiem niezłe na tle pozostałych. Więc ochrzcijmy go Carlem Bowmanem, w nawiązaniu do KP Lukrecji, już bez względu na to, czy ona zdecyduje się dostać na statek dzięki jego protekcji. Zatem, jeśli wola, możecie wspólnie zaimprowizować jakąś scenkę, albo wrzucić suchy opis tej sytuacji.

MistrzTrzechMieczy, archiwumX
Oczywiście dodam Was zaraz do sesji, żebyście mieli możliwość się już też tam wypowiadać. Zapomniałem zupełnie o tem, ale właśnie pomroczność mnie opuściła.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline