Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2015, 22:26   #582
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Uwagi, sugestie - i krytyka! - etc. mile widziane.
To się wypowiem.
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Ze względu na widoczny gołym okiem "uwiąd" sesji, rozważam poważnie jej zamknięcie. (..) (grają 3, w porywach 4 osoby)
Moim zdaniem trochę za śpiesznie i za ostro oceniasz różne rzeczy. Może najpierw starczy trochę nas (graczy) poszturchać? Początek roku, poświąteczny okres, ciężkie powroty do życia i roboty. Zapał zawsze opada z czasem, ale wydaje mi się, że już zostały sami zapaleni/wytrwali. Jakoś tak zrozumiałem, że czekamy na to co robią wycieczkowicze teraz, ale całkiem mi to odpowiadało, że się nie śpieszą. Ja (może nie tylko ja) jestem trochę w niedoczasie obecnie. Może szturchnięcie i trochę czasu (weekend?) starczy?

Zostali już tylko ci, którzy (zdaje mi się) wcale nie mają problemu z "za dużą liczbą możliwości" i nie sądzę, żeby forma sandboxa nam nie pasowała. Każdy orze jak może i po trochu realizuje cele swojej postaci szukając tego co mu się podoba. Na pewno nie będzie to wyglądało tak jak chciałaś na początku, bo została mniej niż połowa uczestników, ale myślę, że ciągle może być fajnie.
 

Ostatnio edytowane przez Quelnatham : 14-01-2015 o 22:29.
Quelnatham jest offline