Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2015, 14:07   #63
Volkodav
 
Volkodav's Avatar
 
Reputacja: 1 Volkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwu
-Cholernie dużo informacji jak na jedno spotkanie - Sam pokręcił głową - Jestem w szoku i chyba dopiero teraz zaczynam sobie zdawać sprawę w jakie bagno wdepnęliśmy.
-Energia was tu sprowadziła - Absalon skomentował dość lakonicznie
-Wybacz, ale nie wierzę w atriańskich bogów kosmosu. Nie uznaje energii...
-Nie ma to żadnego znaczenia. Palec boży, energia, przypadek... Siedzimy w tym teraz razem i musimy doprowadzić sprawę do końca. Wchodzimy w etap głębokiej konspiracji co oznacza, że oprócz osób kontaktowych w AEK nikt nie będzie znał naszych poczynań - Barclay spojrzał na swoich nowych podwładnych - Z Absalonem już nie jedno przeżyliśmy, ale to co stoi przed nami teraz to chyba najtrudniejsze zadanie jakie w życiu miałem. Uff... - westchnął ciężko po czym znowu mówił - Dostałem upoważnienia najwyższego szczebla i uwierzcie mi, że wcale nie czuję się z tym lepiej bo wiem, że i tak będzie ciężko...
-Dostałem wiadomość od kapitana saurio - Sam odbił od tematu czując, że ma jakieś istotne informacje
-Wiem - Absalon odpowiedział jakby nigdy nic
-Moglibyście chociaż udawać, że szanujecie moją prywatność... - Sobiesky załamał ręce
-Już to wyjaśniałem - Atrianin wydawał się niewzruszony
-Saurio nie wiedzą nic ciekawego w tej sprawie - Barclay znowu włączył się do rozmowy
-SkÄ…d wiecie?
-Kontrolowane przecieki, podwójni agenci, akcje zasłonowe. Mówiąc krótko wiemy co wiedzą bo najczęściej sami im to dajemy. Nie wykluczam, że są jakieś informacje, które wykradają za naszymi plecami, ale... - nie dokończył tylko uśmiechnął się - To nie jest istotne. Zaproś pana kapitana do lokalizacji, którą zaraz dostaniesz na swój komunikator. Niech przyleci sam. Pogadamy.

Cytat:
Nadawca: Sambor Sobiesky
Odbiorca: Kapitan Goedwin Al-Raszada vin Tealkiddin aed Rast

Witam,
Spotkajmy się w lokalizacji, którą podałem w załączniku. Standaryzowana mapa gwiezdna doprowadzi na orbitę Kito 3, planetoidy na obrzeżach terytoriów Związku Ziemskiego. Spotkamy się w strefie buforowej.
Proszę udać się tam samemu.

Pozdrawiam
Sambor Sobiesky
 
__________________
Regulamin jest do bani.
Volkodav jest offline