Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2015, 09:57   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Doskonale! Na razie chciałbym żebyś pozwoliła mi się nakarmić co pozwoli mi pozbyć się nieco energii regencyjnej! To czysta moc więc powinnaś być wstanie ją przyswoić pomimo twoich kłopotów! Powiedziałbym wręcz że jesteś jedyną która jest wstanie skorzystać z tej możliwości!- Perorował Doktor obchodząc cię kilkukrotnie dokoła badając piszczącą sondom ze skupieniem odczytując wyświetlane przez nią wyniki.

- Tak jak mówiłem to rozwiązanie tymczasowe ale mam pomysł na stworzenie urządzenia które umożliwiłoby ci przeżycie, niestety będzie funkcjonować tylko dla ciebie wielka szkoda że nie dałby się go dostosować dla reszty twojego gatunku. Chciałbym żeby wszystkie rasy mogły ze sobą pokojowo współistnieć - Władca Czasu wydawał się prawdziwie zasmucony po chwili na powrót przywołał na twarz uśmiech

- Hej, ale nie wszystko stracone! Może ty będziesz mogła być Ambasadorką pomiędzy Łkającymi Aniołami a resztą ras wszechświata ? Tylko pomyśl co za piękna perspektywa! No, ale żeby zaprowadzić tą erę pokoju trzeba się wziąć za konstruowanie - Rzekł po czym zaczął majstrować przy diodzie którą cię badał i rzucił nią w twoim kierunku

- Łap to mój soniczny śrubokręt dzisiaj posłuży nam za lokalizator. Kiedy przekażę ci energię prawdopodobnie przeniesiesz się w czasie i odnajdę cię dzięki jego sygnałowi - Wyjaśnił po czym zaczął gromadzić w dłoniach złote światło - Gotowa ? BonApetit!! - Po raz pierwszy poczułaś jak pierwotny głód który męczył cię od momentu narodzin został zaspokojony świat rozpłynął się w pozłocie szczęścia oraz sytości.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-04-2016 o 20:12.
Brilchan jest offline