Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 10:21   #128
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Lhian - rozumiem Twoje kłopoty z netem, ale dłużej już czekać nie mogłam. Kutak nie chciał odpisać póki Twój post się nie pojawi, w kolejce czekał wątek z połączeniem drużyn, a póki jedno się nie skończyło nie mogłam zacząć drugiego, tak więc czekaliśmy tylko na Ciebie i to bardzo długo. Więc zdecydowałam się na autopilota. I niestety będę tak robić jeśli będą podobne sytuacje - jeśli będzie to coś ważnego, to odpiszę, jeśli nic bezpośrednio tyczącej się Twojej postaci - uznam, że po prostu stoisz z boku/idziesz/nie robisz nic konkretnego. Jakoś musimy sobie radzić.

Darken - jest lepiej, chociaż Twój poprzedni post... hmm... Ale cieszę się, że wracasz do formy, bo odniosłam już wrażenie, że trochę odpuściłeś sesję. Mam nadzieję, że więcej wpadek nie będzie

Panowie i panie! Do dzieła
 
Milly jest offline