Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2015, 00:23   #1
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
[Komentarze] Czarne Słońce

Chciałbym więc powitać (wyjątkowo) aż osiem osób w mojej nowej sesji!

Każde z Was otrzymało w pw dwie informacje: po pierwsze link do przepisanej przeze mnie KP na mythweavers oraz po drugie, info o udostępnieniu sesyjnego gdoca. Są to dwie bardzo istotne rzeczy, dlaczego?

Pierwsza dlatego, że KP będę uzupełniał na bieżąco o stany, przedmioty, utracone hapeki i takie tam. Także w przypadku awansu o poziom przesyłacie mi informacje o klasach, atrybutach, atutach, nowych czarach, umiejętnościach (czyt. wszystkich Waszych decyzjach podczas awansu), a ja to uzupełniam na mythweavers.

Druga jest ważniejsza, bo tam będzie się toczyć sesja. Póki co macie luz do 25/01 na napisanie opowiadania/zejścia się Waszych postaci, żeby ta ósemka nie była po prostu zlepkiem poznanych dopiero co szumowin. Ja postaram się posta wprowadzającego dać jutro (lub w weekend), zaś dopiero w niedzielę napiszę do kiedy trwa kolejka. Co to oznacza?

Po każdym moim odpisie przenosimy się na gdoca i tam wspólnie piszemy, odgrywamy i tak dalej. Nawet walki prowadzimy na gdocu. W pewnym momencie ja mówię STOP, tyle wystarczy, dzielicie co odegraliście i wrzucacie na forum. Standardowo na całość będę dawał tydzień czasu i będziemy się starali go trzymać. Rzecz jasna pierwszy odpis będzie raczej indywidualny, będziecie mieli sporo czasu na pozałatwianie spraw w mieście lub ściganie własnych wątków, bo dopiero jak wsiądziecie na statek zacznie się "podróż bez powrotu" .

Jeżeli ktokolwiek będzie miał jakieś pytania, niech wali do mnie jak w dym.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline