Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2015, 21:22   #136
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Vytor westchnął, ale w myślach musiał przyłączyć się do planu Knuta. Ricard i tak wyglądał jakby myślami był gdzieś indziej, zapewne już pod giezłem Karlotty, a z klawiszem coś subtelniejszego wykonać, to oczywista niemożliwość. "Niech będzie prosto", pomyślał Vytor. "Byle nie prosto do grobu".

- Dobra, niech będzie, obu tej nocy, jak mówisz- rzekł magik do towarzysza. - Musimy się na niego w odpowiednim miejscu zaczaić. W zasadzie to wydaje mi się robotą na jedno uderzenie pałką- tu Alveklos skłonił znacząco głową w stronę Knuta. - ale zachowamy pewne środki ostrożności. Mości ex-urzędniku, proponuję byś ty wziął się za bezpośrednią egzekucję Gerharda. Ja i Ricard będziemy cię asekurować.

Czarodziej miał zamiar nie włączać się bezpośrednio w zabójstwo. Przed północą planował powtórzyć sobie jeszcze zaklęcia wywoływania dźwięków i świateł, aby w razie czego móc odciągnąć uwagę niechcianego towarzystwa, lub po prostu ułatwić Knutowi pracę grając na zmysłach Goethego.

"Naszemu Tristiosowi zdarzy się wypadek", ze złośliwą satysfakcją pomyślał Vytor, rozsiadając się wygodnie.
 
Earendil jest offline