Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2015, 12:31   #19
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Na modyfikacje szkoda czasu i energii.
Czy ja wiem? Zależy jak bardzo mocno chcesz modyfikować mechanikę - czasem wystarczy kilka małych zmian i jest się zadowolonym. Mnie osobiście mechanika WFRP 2 ed. bardzo odpowiada, aczkolwiek ma swoje idiotyczne elementy takie jak wspomniane tarcze i Furia Ulryka w przypadku broni dystansowych (np. 10 łuczników zabije takiego Archeona, bo statystycznie mają 100% szansy na Furię Ulryka w każdej turze - oczywiście, jest to dość "realistyczne", ale który MG chciałby, żeby jego hodowanego przez tygodnie lub miesiące 'badassa' zabiła grupka banitów uzbrojonych w długie łuki?).

Jeśli miałbym przysiąść do kampanii, którą następnie prowadziłbym stałej grupie przez kilka miesięcy lub przez nawet kilka lat, to rzecz jasna dokonałbym stosownych zmian. A jako, że gram na forum i prowadzę jednostrzałówki kompletnie obcym mi osobom, to nie mam zamiaru brudzić sobie rąk modyfikowaniem mechaniki.
 
Warlock jest offline