Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2015, 15:25   #115
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
- Jesteś Kassimir, syn pani Bólu - Anubis zwrócił się do łysego mężczyzny
- Ah, więc zamaskowana Lady postanowiła włączyć się do Gry? - zapytał osobnik w złotej masce.
-Nie spodziewałem się mniejszej przenikliwości po Najwyższych - rzekł Kassimir z ukłonem - Tak, jestem Kassimir, książe sigilijski, Wędrujący przez Wymiary by znaleźć odpowiedzi...
W tym momencie kaleki mężczyzna wręcz eksplodował wyrzucając z siebie potok słów i morze informacji. Kassimir zamilkł tym bardziej, że bogowie odpowiedzieli dodając nowe fakty do obrazu rzeczywistości. Sigilijczyk czekał cierpliwie prezentując twarz pokerzysty, ale wewnątrz aż się gotował.
"A więc jesteście potomkami bogów - myśli galopowały przez umysł mężczyzny - Podobnie jak ja. Mówcie, mówcie, mówcie dalej! Bardzo ciekawe..."
Uważnie słuchał gdy syn Oghmy dawał popis sztuki oratorskiej rzucając kolejne pociski słowne z ogniem w oczach. Bardzo był śmiały, ale zarazem prezentował szacunek do Najwyższych. W porównaniu z nim bezimienna drowka z glewią okazywała krańcową głupotę. Cóż, pycha i arogancja drowów w pełnej krasie!
Póki co Kassimir nie miał zamiaru zwracać na siebie uwagi. Słuchał i obserwował mając nadzieję zdobyć informacje o istocie problemu. Słuchał i obserwował...
 
Jaśmin jest offline