Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2015, 18:44   #116
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Nie jestem mocą i ja osobiście mam powody, aby czuć niechęć do tych istot. - w otworach jego maski - Twa siostra ma rację, przyczyniłem się do śmierci jej matki, lecz wyrok na nią już zapadł. Uczestniczyłem w tym przedsięwzięciu, bowiem jak się domyślasz, wszyscy zmarli teraz pozostali bez opieki, trafiają więc na Ziemie Smutku i Radości. Zagrożenie jest tym większe, że w innych światach trafia tu jeno co piąty zmarły i często szybko się odradza, a tutaj przybędą hordy wściekłych zmarłych... to jest problem długoterminowy i nim się zajmuję. - zamilkł i mierzył maga nieodgadnionym martwym wzrokiem - Służysz więc Jedynemu Narodowi? Tym co rzucili wyzwanie samemu czasowi? Jesteśmy czymś na kształt sojuszników, choć raczej wypadałoby rzec, że nie jesteśmy wrogami... Mamy rozbieżne potrzeby - spojrzał na nich - Więc chcecie mi służyć? Nawet nie wiesz kim lub czym Jestem? Lecz chcesz mi służyć i mówisz to w imieniu swych towarzyszy - zaśmiał się ponuro - Chcesz walczyć z Trzecim władcą cieni? Tym który włada rzeczami co nie zaistniały? Jego zamek strzeże ostchłani, a otchłań do wszystkie zapomniane sny i koszmary. Jego krainy cienia to resztki światów tak starych, że nie istnieją już nawet w legendach... tylko sny o nich pamiętają. Był śmiertelnikiem, póki nie zniszczył wszystkich swych wcieleń. Jest najpotężniejszym z nas poza Ilianem Karmazynowym, lecz jego moc jest ograniczona do zamku, dlatego korzysta z Koterri Cienia, milionów z istot zamieszkujących zamek i dzieci katedry, to zadatek na poczet przyszłej współpracy... Teraz żegnam - rozpłynął się na wietrze. Anubis popatrzył srogo
- Nie myl szakali z kojotami z łaski swojej, - potem popatrzył na Kassimira - Twojej matce odwidziało się mordowanie bogów, czy uważa że monoteizm z synkiem w roli głównej to cudowny pomysł... a w czegoś konkretnego szukacie? Może listy nadal żywych bogów? Lub byłych bogów
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline