Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2015, 17:18   #71
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Człowiek, który stał przed Ernstem nie wyglądał na bandytę. Miał na sobie spłowiałą, starego kroju szatę ucznia Kolegiów Magii w Altdorfie. Faktycznie nie miał żadnej broni, nawet nożyka. Ani żadnego bagażu. Ani - co najwazniejsze, żadnego okrycia, a szata nadawała się jedynie na spacery w ciepłe wiosenne dni. Nic dziwnego, że drżał z zimna.

-Nie jestem bandytą! Jestem Etienne Chivaraux, student Ametystowego Kolegium! Podróżowałem do domu, gdy napadli na nas bandyci. Błąkałem się po okolicy, chodziłem za nimi i wyjadałem resztki w nadziei, że zobaczę jakichś normalnych ludzi..w kościach czuję mróz, a żołądek przysechł mi do krzyża! Błagam, zabierzcie mnie stąd!

Faktycznie, nie wyglądał najlepiej. Blady, trzęsący się, wychudły. Zagrożenie mógł być co najwyżej dla miski kaszy. Dużej miski. Właściwie, to całego sagana.
 
Reinhard jest offline