Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2015, 00:46   #16
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Pomysł mi się podoba, tamta rekrutacja DnD również mnie interesowała, ale czasu zabrakło.

Ja jednak wyjdę naprzeciw pomysłowi z Księstwami Granicznymi - osobiście wolałbym coś innego, jakiś mocniejszy akcent. Kolonizacja Lustrii mogłaby być ciekawa, prawie jak Warhammerowi konkwistadorzy. To może być Imperium i zdobywanie nowych lądów, to mogą być mroczne elfy i przepychanie frontu w wojnie z jaszczuroludźmi (chociaż to raczej nie pasuje do założeń osadnictwa).
Zakładanie/odbudowywanie krasnoludzkiej twierdzy wpadło mi również do głowy.

Tak więc, jeżeli pomysł stanie na czymś tak "oklepanym" jak Księstwa Graniczne, ja nie będę zainteresowany, szukam czegoś bardziej tematycznego.
 
Ogryzek Szatana jest offline