Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2015, 21:39   #28
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Prawdziwa spluwa! Czyli jednak mają coś na sumieniu! Niewinni ludzie tak by się takim liścikiem nie przejęli. Dziwne że chcą dzwonić do inspektora. Czyżby on też był w to zamieszany? Nastolatkowi przychodziły do głowy różne teorie spiskowe.
Hem odczekał parę minut i poszedł za kobietą do góry. Postanowił wyprowadzić ją zupełnie z równowagi. Może wtedy popełni błąd albo coś nieopatrznie wypapla? Zapukał delikatnie do drzwi i poczekał aż Mary mu otworzy.
- Przepraszać za przeszkadzanie, Pani. Ja widzieć murzyn, co obserwować dom. Chyba chcieć coś ukraść. Móc pokazać z okno - po czym pokazał jakieś krzaki przy drodze - Był o tam, o tam! Ja widzieć jak murzyn rzucać kiełbasa dla pies. Może ja biec po detektyw?
To kłamstwo oddali trochę podejrzenia od niego. Będzie też pretekst żeby opuścić gospodę i powiedzieć detektywom o podejrzeniach, w grę wchodzi prawdziwa broń. No i zobaczymy czy kapitan podejdzie pod dom pani Brown z okupem.
 
Halfdan jest offline