Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2015, 15:07   #678
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
W sumie nie wiem, co mogłabym w swoim in game podsumowaniu napisać. Przeczytałam (z pewną obawą, co też MG nam zgotował) zakończenie przygody... i muszę powiedzieć, że szczękę zbierałam z podłogi. Szkoda, że nie starczyło energii i prędkości, by dojechać do końca tej historii, bo finał był doprawdy epicki

Bardzo dziękuję za te długie miesiące gry wszystkim bez wyjątku - ale najbardziej GreKowi, który dla mnie po raz kolejny udowodnił (bo wiedziałam już to wcześniej) że jest Mistrzem Idealnym. Skala fabuły, jej szczegółowość, wszechogarniający klimat i (może czasem zbyt precyzyjna kontrola nad tym, co dzieje się w przygodzie - ta sesja na długo pozostanie dla mnie niedoścignionym wzorem. Szczególnie że była to dla mnie jedna z pierwszych gier na tym forum - i to, jaką jestem graczką zawdzięczam w dużej mierze ćwiczeniom w "Wieży...".

Ale żeby nie było, to nie tylko MG "dał czadu" w tej grze, ale każde z Was stworzyło w tej sesji niebanalną i ciekawą postać, konsekwentnie i przekonywującą odgrywaną. Zamiast bandy bohaterów którzy ruszają na każdego smoka pełni przekonania, że nic nie jest w stanie ich ruszyć, mieliśmy grupę zwyczajnych-niezwyczjanych osób, rzuconych w meandry świata, pełnych wątpliwości, słabości i dalekich od "bohatyrowania", a jednak zdolnych do heroicznych czynów. To zupełnie inna, inspirująca perspektywa, która była dla mnie wielkim plusem tej sesji.

Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś znów na szlakach!

Zdrawim'

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline