Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 10:09   #589
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

- Ja także nie mam co do niego żadnej pewności, ale ufam paniczowi Oswaldowi tak samo jak Ty.


Otwin wraz z sołtysem doszli do cel budynku straży. Gdy tylko weszli do środka ten zawołał kilku strażników aby mu towarzyszyli. Weszli głębiej do cel gdzie w jednej z nich siedział Ketil, w celi tuż obok niego zaś był jakiś stary dziadek, który wyglądał na lekko zainteresowanego odwiedzinami. Jego wzrok przykuł Otwin. Otwin jednak nie był w stanie przypomnieć sobie kim jest ta osoba, wydawało się, że nigdy jej nie widział w osadzie, co zdawało się być dziwnym jak na mieszkańca tak małej wioski.

- Wychodzisz, ale bez żadnych sztuczek - powiedział sołtys w stronę Ketila otwierając kłódkę - jesteś potrzebny do zadania, mamy do czynienia z wiedźma

Przy tych słowach dziadek siedzący w celi obok rzucił spojrzenie na Ketila jak gdyby chcąc pokazać mu, że nie oszukiwał.


W karczmie Karl był w stanie usłyszeć słowa wypowiadane przez Oswalda jak i Egona, był w dostatecznej odległości.


- Spokojnie - uspokajał cyrulik - nie możesz się denerwować to powoduje, że proces działa szybciej. Gdy teraz wiem, że to znamię to piętno chaosu i to właśnie Wolter zabijał dzieci, to wiem też, że czynił to z własnego wyboru, ty tego czynić wcale nie musisz. Mój dobry znajomy nazywa się Ekehard i mieszka w Carroburg jest to na zachód od Altdorf. Jeśli chcesz mieć więcej czasu mogę sporządzić kilka mikstur, mam prawie wszystkie składniki, ale potrzebna mi jest krew, odrobina krwi krasnoluda. - cyrulik był tak zajęty rozmową z Oswaldem, że prawdopodobnie nie zauważył, że wśród nich jest jeden krasnolud.
 
Inferian jest offline