Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 12:32   #120
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rozmowa z Anubisem
Bóg szakal parsknął
- Nie podlizuj już się tak, bo pomyślę, że jesteś bezużyteczny, a tak chyba nie jest. Jeśli chodzi o bogów, którzy przetrwali, pewien jestem Cyrica, Midnight i Kelemvora, bo byli młodzi. Tak samo sprawa ma się z Czerwoną Rycerką oraz Poszukiwaczem i Velsharonem. Gdzieś tam zapewne szwéda sié Myrkul. Tiamat i Bahamut stali sié potéænymi smokami i teraz starajá sié odzyskać władzę nad swoimi ziemskimi domenami. Bóstwa rasowe straciły władzé nad tym światem, ale żyjá. Garguath i pozostali czarci władcy także egzystujá. No i Loth... Ona wie, æe wiara jej dzieci w koñncu powoła do życia nowá boginié, straszná i potężná, naprawdé miłujáca swe dzieci. Pajécza bogini nie zamierza do dopuści©
Zwróci¶ sié do Kasimira
- Chcesz mi przekazac jakieś ciekawe informacje? Powiedz prosze. Na poczontek, jak sie tu znalazleś i dlaczego
Znowu zwrocil sie do Brilchana.
- O bardzo wiele mnie prosisz. Jesli chcesz uzyskac moja pomoc, musisz mi samemu pierw pomóc. W krainie zmarlych pewien miescowy wladyka, Tisal z Twierdzy krwi i Kosci pragnie sojusu ze zmarlymi drowami, ktore stracily opieke swej bogini.... postarajcie sie nadzorowac negocjacje... I nie pozwalac nikomu sie wtracac

Kimbarakowi udalo sie uciec. Zabral czarnoksienznika na wysypisko, gdzie pozostawiono odpadki, od gnijacego jedzenia po trupy.
- [i] Czego ode mnie chcesz? Jak moge sie wykupic [/ii] - rzekl mag przebudziwszy sie.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 10-02-2015 o 12:34.
Slan jest teraz online