Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2005, 20:34   #11
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie najsilniejszy jest kapłan.
k8 życia, czary, płytówka, wysokie BaB, normalnie rzeźnik.
Paladyn też nieźle się prezentuje, szczególnie z Divine Feats z obrońców wiary...
No i Barbarzyńca... (wszyscy się śmieją) ale taka jest prawda.
Nigdy nie zapomnę jak mój kumpel miał półorka barbarzyńcę połamanego z frenzied berserker...
To co się tam działo to poprostu >.< Jednym ciosem z rtęciaka trzaskał za około 50 hp po odpaleniu tych wszystkich swoich rejdźów itp...
Nie mogliśmy doczekać się jak dostanie Inspire frenzy i mój paladyno/wojowniko/divine champion walczący półtorakiem + krótkim mieczem będzie zadowolony biegał z odpalonym frenzim a wysoki will save (około 17) zapewniał mi opanowanie
Taka była z nas para zgrana no i czar bless weapon... Sami na ósmych poziomoach trzaskaliśmy potwory z CR 14-15 a raz 16.
 
fleischman jest offline