Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2005, 21:52   #12
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Cytat:
Czy ten czar nie ptrzebuje aby dotykowego? A skoro tak, nie możesz rzucać w pełnej obronie (nie masz +2 KP, nie masz +4 do koncentracji)
Potrzebuje i od tego właśnie jest Spectral Hand :P , a jak dodamy Sudden Maximized Spell to ściągamy praktycznie bez problemu, 18 zręczności, a co ciekawsze czar trwa runde na poziom, więc łapka dotyka szanownego kolegę, a my robimy 5 stopowca do tyłu i odnawiay lustrzanki/serwujemy coś ofensywnego/ przywołańce robimy :P
Sprawdzoną Metodą sa czary Zamazanie/Lustrzane odbicia, i dopiero wtedy zabieramy sie do roboty, mag jest nprawde potężny, jedynie musi wiedzieć czego chce, i strać się szykować n wszystko (nie trudne)

Cytat:
Czry typu instant kill - Słowo Mocy Giń
Nie zapominaj o dezintegracji, widmowym zabójcy, które są z niższych poziomów.
Cytat:
Dalej czarów jest mnóstwo, to prawda... ALE: masz za mało komórek na dzień
Prawda, ale czarodziej od tego ma bonusowe atuty, żeby robić zwoje, różdżki, laski, berła.... itp.
Cytat:
- odpierać czary jest bardzo łatwo
Taaa ale są czary ni zezwalające na rzut obronny, i to są czary najfajniejsze (patrz shivering touch) poza tym kochany Hold Person na 5 poziomie moge mieć DC na ten czar 22, coś jeszcze ?
Cytat:
Uśpienie powiadasz... Najpierw musiałbyś się ruszać pierwszy. Potem musiałoby podziałać. Każda inna możliwość to Twoja klęska.
Ruszyć się pierwszy, to zaley od kostki, i to w dużej mierze. Czyli mam 50% Szans. Potem DC na uśpienie na 1 poziomie mam 18, wierz mi ze barb lub woj mają wtedy ogromne szane na zejście..
Cytat:
zanim rzucisz wszystkie ochronne zaklęcia zdążą Cię zaciukać,
Sęk w tym ze potrzebuję rzucić tylko Lustrzanki, które będe mógł odnawiać, typowemu wojowi zajmie to dwie rundu, dwie rundy których każdy porządny mag mu nie da
Mag jest tylko popychadłem na poziomach 1-4 potem dostęp do czarów 3 poziomu, czyli tych sensownych, to początek przechylania szali na strone maga
A i chciałbym tylko zauważyć ze co do najlepszych (najpotężnieszych klas) to uważam tak zwanych strong spellcasterów (czyli klasy o 9 poziomowej liście czarów) takich jak: Czarodziej, Zaklinacz, Kapłan, Druid, Mistyk, Sprit Shaman, Favoured Soul, Psion i paru innych kolegów o których teraz nie pamiętam
 
Elvin jest offline