Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2015, 23:38   #255
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Następna kolejka za nami. W pewien symboliczny sposób zakończyliśmy pierwszy etap naszej przygody. W związku z tym czas na małe podsumowanie.
Prosiłbym, abyście wszyscy wysłali do mnie PW w którym będą zawarte:
- rzeczy, które uważacie za sukcesy swojej postaci;
- rzeczy, które uważacie za porażki swojej postaci;
- rzeczy, które uważacie za sukcesy innych członków drużyny;
- podali najlepiej odgrywaną postać (możecie podać siebie);
Na tej podstawie oraz własnych przemyśleniach i ocenach rozdam PD-ki.

Co do obecnej kolejki, to znowu niestety brakuje mi waszych konkretnych deklaracji. Prosiłem i podkreślałem jakie to ważne. Niestety znowu musiałem się domyślać, gdzie ostatecznie jedziecie (sanktuarium, czy jednak może do szejka). Nie było określonego tempa, wytyczonej drogi itd. Musiałem, więc to określać za was. Nie bywam złośliwy, ale przy następnych tego typu okazjach będę mniej wyrozumiały.

Obecnie minął kolejny dzień. Muluk opuściliście ostatecznie około południa, gdy wszyscy załatwili swoje sprawy w mieście. Jedziecie do sanktuarium. Shamal wybrał dość łatwy szlak, aby wszyscy przywykli do trudów podróży. Szlak jest mniej uczęszczany, ale wije się zahaczając o kilka wiosek w pobliżu Muluk. Obecnie jesteście w lekko pagórkowatym terenie, który pokryty jest wydmami i drobną, krzaczastą roślinnością. Słońce powoli zachodzi, a do najbliższej osady macie jeszcze jakieś 5 mil, czyli godzinę podróży.
Shamal jednak zauważył coś co go zaniepokoiło. Coś musicie postanowić w tej sprawie. Drugą kwestią jest Adil i jego maligna.
Teren nadaje się całkiem dobrze na rozbicie obozu, gdyż kotliny między wydmami utrudniają obserwacje na dużym obszarze.

Jest też kilka kwestii poboczny, wątków osobistych dla postaci:
- Komturze musisz postanowić, co odpowiadasz Abbasowi
- Romulus i Sayane - założyłem, że w związku z waszym brakiem zdecydowania zostać nie zostać nie wspomnieliście drużynie przez cały dzień o wizycie tajemniczego posłańca.
Być może uznacie to za nadużycie z mojej strony, ale moim zdaniem wpisuje się to w dotychczasowe działania waszych postaci. Wcześniejsze poinformowanie reszty zapewne znowu poskutkowałoby dysputą wrócić, czy nie. A tak mamy moim zdaniem ciekawy wątek.
- jest też wątek hakimy, który dotyczy Hazarda i po części Kerma.
Zatem jest myślę, co robić w tej kolejce. Tura potrwa tydzień, czyli do 19.02
Pytania?
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS
Ereb jest offline