Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2015, 19:58   #10
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Ja w Czarnym Słońcu wyjątkowo nie zbanowałem ;d. Natomiast uważam, że naprawdę ciężko zrobić z tego postać nie mangową (chociaż psionik u mnie w sesji bardzo daje radę) i dobrego, klimatycznego wojownika da się zrobić i bez tego. Inna rzecz, że Zell sama napisała, że mechanika nie będzie wyznacznikiem sesji więc karmazynowy półobrót z liścia i inne manewry chyba nie są potrzebne ;d.

Co do nieumarłych, to jak czytałem wstępniaka w pracy, na telefonie, na szybko to przyszedł mi do głowy koncept elfiego barda/dirgesingera (barda śpiewającego gorzkie żale i wskrzeszającego pieśniami umarłych), ale ostatecznie padło na inny pomysł.

Co prawda nikt nie ma gwarancji dostania się do sesji, ale jeżeli ktoś ma ochotę na stworzenie wspólnych wątków/historii, poznania postaci zamiast "uratuję świat z tym tamtym co go poznałem wczoraj" to niech się odezwie, chętnie coś wspólnie popiszę .

Mój pomysł to słoneczny elf, szlachcic z Evermeet i któraś z kolei w kolejce osoba do głowy rodu, podróżujący po Faerunie. Z zawodu bard, zawadiaka, szpieg na dworach królewskich i książkowy awanturnik (z rodzaju, ja wiem że w jaskini siedzi smok, ale kopnięcie go w rzyć podczas snu to PRZYGODA).
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline