Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2015, 22:08   #131
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
-Na początek możecie mi ich przyprowadzić - bandytów, którzy was zaatakowali. Oczywiście nie będziemy narażali dzieci i mułów na tą niebezpieczną wędrówkę - widmo uśmiechnęło się ironicznie. - pójdziecie sami. Pewnie myślicie, że jeżeli przetrwacie do świtu, to moje moce osłabną i nie będę w stanie zabrać wam waszego ciepła. No cóż, w takim wypadku dostarczycie mi tylko nieco rozrywki. Przyjdę godzinę przed świtem, chyba, że zaczniecie robić coś robić z moimi niewolnikami, którzy czuwają na schodach, są za bramą i z tymi dwoma, którzy leżą na podłodze. Nie rozpalajcie też ognia w ich pobliżu, potrzebują mrozu, by się zrosnąć. Jeżeli coś im się stanie, poczuję to.
Postać Etienne'a rozwiała się.
 
Reinhard jest offline