Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 20:05   #53
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Wiem Astralu, też go zauważyłem.-Podszedłem do ciała-To mężczyzna i do tego młody-stwierdziłem lekko zdziwiony-Żyje. To dobrze, muszę go obejrzeć.
Obróciłem chłopaka i sprawdziłem starannie czy nie jest poważnie ranny.
-Kilka zadrapań i siniaków, nic więcej. Pewnie tak samo jak my, rozbitek. Trzeba go stąd zabrać. Powiadomił byś resztę? Albo, o ile wiesz, zaprowadź mnie do białego kota.-Poprosiłem cień. Sądziłem, że on i Biała Pantera są połączone jakąś więzią i wie gdzie dokładnie jest Pantera. Nie wiele myśląc podniosłem chłopaka i czekałem na reakcję cienia.
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 28-03-2007 o 20:06. Powód: ehh ta stylistyka :/
Panda jest offline