Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 14:47   #15
PanJaszczomb
 
PanJaszczomb's Avatar
 
Reputacja: 1 PanJaszczomb nie jest za bardzo znanyPanJaszczomb nie jest za bardzo znanyPanJaszczomb nie jest za bardzo znanyPanJaszczomb nie jest za bardzo znany
Może avatar za dużo waży?

Hhehe, pomysł z kijem podsunął mi jeszcze jedno rozwiązanie. Czego mamy pełno zimą? Śniegu. Weźmy kilka desek, trochę liny i zbudujmy prowizoryczne sanie. Po co dźwigać, jak można ślizgać ekwipunek

Jak ktoś jeszcze zastanawia się co warto wziąć to podpowiem: butelki z olejem do latarni. Można coś tym podpalić, można coś naoliwić, natłuszczać , a ostatecznie jako, że olej robiony jest z sadła zwierząt, czyli 100% natura, to można to wypić i dostarczyć sobie energii.

Jak będziemy myśleć poważnie nad budową sań, to ktoś może wziąć młotek 20s, drabinę 10s, koc 25s, linę 1 zk, dwa 2 metrowe drągi 4s - na płozy, nie znalazłem ceny gwoździ i świecę 3-6s (nawoskujemy płozy).

Konstrukcja prosta. Do drabiny mocujemy płozy (drągi), koc przeplatamy przez szczeble, żeby nie wypadały rzeczy, przywiązujemy go czy jakoś inaczej mocujemy. Podczepiamy linę, żeby można było to ciągnąć. I mamy sanie.
 
__________________
"Jastrząb z głową gołębia i ciałem gołębia."
PanJaszczomb jest offline