Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 17:50   #3
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Kane od momentu gdy usłyszał wczoraj ogłoszenie o możliwej odjazdowej (cokolwiek to miało znaczyć) sesji RPG chodził jak nakręcony. Czuł się jak małolat przed pierwszą randką czy też komandos przed pierwszym skokiem ze spadochronem. Nie spał już od piątej rano. To miało nastąpić właśnie dziś. Jego pierwsza w życiu sesja role playing.

Sali numer 7 nie musiał szukać. Dokładnie wiedział gdzie ona jest. Sprawdził to wczoraj. Żeby nie pokazać po sobie emocji zachował w jego mniemaniu wyluzowany wyraz twarzy i przyszedł do sali dosłownie kilka minut po wyznaczonym czasie. Bardzo się pilnował, żeby nie być pierwszym. Przybył jako drugi i zajął miejsce przy stole. Nie długo trwało gdy zebrał się komplet jak się potem okazało czyli w sumie sześć osób.

Jako że dotarł na spotkanie jako drugi to też i siedział jako drugi od prawej. Spokojnym głosem przedstawił się.

-Nazywam się Kane Lambert i pochodzę z Norfolk. Zacząłem tu właśnie studiować historię. Moje zainteresowania to szeroko pojęte fantasy głównie w formie czytanych książek czy też rozegranych gier niestety głównie komputerowych . Prawdziwej sesji RPG nie dane mi było jednak rozegrać, bo w miejscowości skąd pochodzę dominował football amerykański, ale za mogę się śmiało nazwać RPG-owym teoretykiem. - Popatrzył po obecnych i dokończył lekko zmieszany.

-Jako, że nie miałem kontaktu z nikim kto podzielał moje zainteresowania więc przeczytałem sobie podręczniki do większości najpopularniejszych systemów RPG. Także jak już wspomniałem jestem teoretykiem, ale pełny zapału i dobrych chęci. Podsumowując - to będzie moja pierwsza w życiu prawdziwa sesja RPG.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 14-02-2015 o 17:53.
Draugdin jest offline