Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2015, 16:04   #64
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Pięciogwiazdkowy hotel umiejscowiony był niedaleko opery, ale jak na pełen luksus przystało, Jess i Cleo mieli zapewniony samochód z szoferem do własnej dyspozycji. Skoro jednak nie mieli udawać pary a tylko parę przyjaciół wspólnie udających się na kulturalne wydarzenie, otrzymali osobne apartamenty. Desire z przyjemnością odkryła w swoim szerokie łoże z baldachimem i osobny pokój służący za salon. Były to pomieszczenia pomyślane dla par i znając Hugo wynajął takie celowo, licząc, że kobiecie uda się uwieść jego młodą żonę.
Do wieczora pozostało jeszcze trochę czasu, na przygotowanie się, a może i coś więcej, gdyby naszła ją na to ochota. San Francisco było o tej porze roku równie ciepłe co Miami, niewrażliwe prawie wcale na zmiany pór roku. Almeida prawdopodobnie nie mógł się już doczekać, bowiem otrzymała od niego wiadomość.
- Wolisz bym namówił Alex na coś skromnego czy seksownego? Stanowczo za bardzo wstydzi się imponować
- Niech założy coś z nagimi plecami. - Desire szybko odpowiedziała mężczyźnie – i posadź mnie na siedzeniu za nią.
- Zgodnie z rozkazem. Po spektaklu zarezerwowałem nam miejsca w pobliskiej restauracji „San Grande”, to zaproszenie może wyjść od ciebie. Albo zostawię was wtedy same, jak myślisz?
- Niech Cleo nas zaprosi. To będzie wyglądać najlepiej. To on także powinien przedstawić mnie twojej żonie. Nie ukrywajmy naszej znajomości, ale oczywiście nie pokazujmy jej stopnia. Powiedz mi jeszcze jakie zapachy lubi twoja żona i co ją najbardziej interesuje.
- Dobrze, powiedz Cleo o tym w drodze do opery. Zgodził się w pełni współpracować i chyba go to bawi. Alex kiedyś sądziła, że on mnie podrywa. Zapachy lubi łagodne, bardziej owocowe niż kwiatowe. Odnośnie zainteresowań, zawsze pragnęła malować. Uwielbia muzykę i taniec. Wiem, że chciałaby robić nawet szalone rzeczy, czasem mówi mi, że pragnęłaby poczuć adrenalinę, ale zawsze się boi. Czy to w seksie, czy to w czymś innym. Ja nie jestem w stanie jej przekonać do bycia bardziej swobodną i odważną.
- Spróbujemy razem coś na to poradzić.
Call-girl zakończyła rozmowę. Chciała się dobrze przygotować na pierwsze spotkanie z żoną Hugo. Zwłaszcza u kobiet pierwsze wrażenie miało kolosalne wrażenie.
Odpowiednia kąpiel w olejkach z dodatkiem tropikalnych owoców, a potem zamówiony do pokoju masażysta sprawią, że jej ciało będzie miękkie i kusząco pachnące. Dodatkowo na Alex powinny podziałać feromony, które jeszcze przed wyjazdem Desire skomponowała tak, by działały przede wszystkim na kobiety. Połączenie doświadczenia, wrodzonego talentu i chemii miało stanowić oszałamiającą mieszankę, której nie powinien się oprzeć zwłaszcza ktoś, kto podświadomie pragnął być uwodzonym.
Kurtyzana upięła swoje loki na czubku głowy tak by odsłonić szyję i odsłonięte prawie do pośladków plecy sukni ze złocistego kaszmiru. Lekko elastyczny materiał idealnie dopasowany do pleców luksusowej damy do towarzystwa także z przodu miał spory dekolt ukazujący kształtne piersi wyraźnie nie podtrzymywane żadną bielizną. Dodatkowo suknia z tylu miała lekki tren, a z boku rozcięcie do biodra, przy każdym kroku odsłaniające długie nogi kobiety obute w złociste sandałki na wysokim obcasie.
 
Eleanor jest offline