Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 21:54   #22
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Nassini

- Nie najlepiej. - Odrzekła elfka. - Całą noc we śnie dręczyło mnie Oko Władcy Ciemności - Powiedziała ze smutkiem. - Jednak pamiętam z tego snu mój kamień z Lorien... Może to coś oznacza? - Zamyśliła się. - Wiem, że potrafi leczyć słabe rany spowodowane czarną magią, ale kto wie, jakie tajemnice może ten kamień skrywać... Istnieje legenda, Sama ją wymyśliłam :P Mam nadzieję że może być że sama Gilthoniel, stworzyła rzekę, której woda chroniła przed złem. Potem powstało Lothlorien, z tą rzeką przepływającą przez środek Złotego Lasu... Z tej właśnie rzeki pochodzi kamień... - Dziewczyna znów się zamyśliła... - Dlatego poprosiłam o przekucie kamienia na medalion... - Uśmiechnęła się. - Ciekawa jestem kiedy wyruszmy. Już dawno wzeszło słońce...
 
Odyseja jest offline