Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2015, 00:14   #39
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eee tam zaraz udupił taką ksywę sobie wybrałeś to masz a w poprzedniej sesji Vel też miał wizje dzięki którym zmieniał rzeczywistość co prawda potem mu się zmarło ale to już decyzja Gargamela była s postać wyszła pamiętna ale co do jednego masz racje że rzeczywiście dostałeś twardy orzech do zgryzienia good luck and may the odds forever be in you're favour (nie czytałem książek ani filmów nie widziałem więc mogłem coś przekręcić ale biorąc pod uwagę w jakim stanie \ sytuacji jest postać wydaje się pasować )


Zresztą wciąż jestem pod wrażeniem że z joke settingu można wyciągnąć tyle emocji nie poświęcając przy tym czarnego humoru i dowcipu

Wracając do tego co dzieje się obecnie w sesji dopiero jak zapostowałem zauważyłem fragment o Jurku Zgredku i Mańku Popierdoleńcu domyślam się że to będą jacyś nasi przeciwnicy w wyścigu. Fajne w tej sesji jest możliwość współtworzenia świata ale tym razem po prostu nie miałem pomysłu na fajną scenkę a uznałem że wrzucenie posta szybko jest w tym przypadku ważniejsze niż NPC szczególnie że moja sytuacja jest powiązana z inną postacią

EDIT: Znalazłem cudną inspiracje na postaci do Żula https://www.youtube.com/watch?v=_xbq3HOZ7z4 fragment filmu czeka na nas świat z 2006 roku
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-02-2015 o 02:51.
Brilchan jest offline