Wątek: [Sesja] Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 22:57   #15
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Vienne

Otworzyła zamek swojej torby i zaczęła przekładać część jej zawartości do pustego plecaka, który już po chwili został zapełniony.
Wyprostowała się, poprawiła fryzurę i spojrzała na Ericka.
- Gotowe – oznajmiła, uśmiechając się ni to sama do siebie, ni to do mężczyzny. – A ja tylko mówię, ze nie potrafię gotować ani przyrządzać jedzenia – powiedziała.
Po co ja w ogóle zaczęłam tą głupią gadkę? Może powinnam jakoś złagodzić obecną sytuację między mną a nim? Ach, po co? Przecież nawet go nie znam, nie muszę żadnej sytuacji złagadzać – kłóciła się sama ze sobą w myślach.
Poprawiła bluzkę, która zdążyła już wyschnąć, założyła kosmyk brązowych włosów za ucho i spojrzała na zbliżających się dwóch towarzyszy, do których się uśmiechnęła, jakby chciała powiedzieć, że topór wojenny został zakopany, ale czy tak naprawdę było?
- Erick... - zwróciła się pospiesznie do mężczyzny. - Przepraszam - dodała szeptem, po czym wziąwszy torbę do ręki, ruszyła przed siebie.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline