Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2015, 09:21   #22
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Post jest... nie taki jak być powinien, ale lepszy taki, jak żaden. Jeszcze raz przepraszam, że małe zaangażowanie w tę sesję. Mam tylko nadzieję, że was to nie zniechęci i jakoś to wszystko ruszy z kopyta.
Resztę rzeczy ogarnę dzisiaj wieczorem. Odpiszę na PW.
Nie chcę się tłumaczyć, ale wyjaśnię krótko, że przeważnie nie w taki sposób zaczynam współprace z ludźmi. Wybaczcie i miejcie jeszcze chwilę cierpliwości dla mnie.

Co do samej akcji, to w tym momencie słowa Terminusa mocno wyryły się w rzeczywistość i jak się wszyscy domyślacie przynajmniej na jakiś czas zatrzymały poród.
Obecnie terminus, Ruca są przy rodzącej kobiecie. Jej chłopak stoi kilka kroków za nimi i widać, że lada chwila wybuchnie. Czy będą to tylko słowa, czy też jakieś czyny - tego nie wiecie.
Starzec, Pan Czasu, jak się domyślacie stoi nadal przy swoim stoliku, kilka metrów od nich. Obok niego pojawił się Asim
Ada i Ochs nadal zajmują swoje miejsca.
Słowa kobiety nie mają żadnej mocy sprawczej, że tak powiem. Choć na pewno była to próba wywarcia na was wpływu, ale zakończona niepowodzeniem. Możecie zatem działać bez żadnych obaw.

To chyba tyle tytułem wstępu i wyjaśnienia.
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS
Ereb jest offline