Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2015, 13:53   #25
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
OKej. Jeśli już mówimy o wpływaniu na rzeczywistość, to mam jedno, ważne pytanie

KTO w tym pomieszczeniu jest Potęgą? (Tak, używam Wzroku.)

PS. Jedna – maleńka – uwaga a propos porodów.

Kobieta oberwała standardowym zestawem dla śmiertelników – dlatego, że po jej opisie nijak nie widziałem niczego, co by jasno wskazywało, że nie powinna. Rodzi w barze? Ignoruje mir dzienny Potęgi?, ojej!, więc jest bezczelna, to oberwała punitatywnym Cudem. (Tak naprawdę to miała oberwać dopiero, gdyby nie posłuchała polecenia i dalej krzyczała wniebogłosy, ale wyszło, jak wyszło )

„Wstrzymałem poród”: co dokładniej mówiąc oznacza, że dzieciątko nie wyjdzie poza ciało. (To zresztą widać w słownictwie tejże klątwy.) Spazmy? Bóle porodowe? To już >zdecydowanie< nie jest działkodomena Terminusa, więc szczerze wątpię, żeby mógł z tym cokolwiek zrobić.

Więc – tak pro forma – to wcale nie jest tak, że poród został odroczony. Tylko – no – dopóki coś nie zmieni stanu rzeczy (np. ktoś heroicznie nie rozpruje jej brzucha...), kobietę może ogarnąć wielka boleść, gdy skurcze macicy będą próbowały wypychać dzieciątko z jej łona, ale ono po prostu nie wyjdzie. Podejrzewam, że to tylko pogorszyło jej sytuację. To tak tylko, żeby była jasność a propos stanu, który teraz jest.
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 18-02-2015 o 16:47.
Velg jest offline