Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2015, 13:03   #130
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Gudi skinął uprzejmie głową, wysłuchawszy przedtem zarówno Svena, jak i Di Mortiego. Złożył dłonie i rzekł:

- Temat wspaniały, mistrzu. - uśmiechnął się szeroko, porzuszając krzaczastymi wąsami. - Temat, powiedziałbym, przemawia do mnie, takoż do mego pracodawcy winien przemówić. Oczywiście, nim decyzję jakieś podejmę, przedyskutować tą sprawę muszę z Mistrzem Witalisem. Ekhm... jeśli idzie o rzeźby wykonane, pozostaje mi zapytać, czy mistrz szanowny ma na składzie, jeśli mogę to tak prostacko ująć, bądź też w planach, posągi młodych osóbek, dzieci. Nie wiem, czy temat nie zostanie odebrany jako dziwny, bądź też deprawujący, ale takiej rzeźby mój pracodawca poszukuje, a ja zawżdy przykazane miałem wspomnieć o tym, tedy consummatum est, pytanie zadałem i na odpowiedź czekam, czcigodny mistrzu.

Skłonił pokornie głowę i zwalczył idiotyczną chęć podrapania się po tyłku.
 
Fyrskar jest offline