Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2005, 15:01   #13
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Potrzebuje i od tego właśnie jest Spectral Hand , a jak dodamy Sudden Maximized Spell
To już masz 2 czary do rzucenia, zanim mu cokolwiek zrobisz... Nie zdążysz ich rzucić...

Widmowy zabójca ma rzut obronny, dezintegracja (chyba - nie mam książki) również...

Cytat:
Ruszyć się pierwszy, to zaley od kostki, i to w dużej mierze. Czyli mam 50% Szans. Potem DC na uśpienie na 1 poziomie mam 18
Nie 50, bo zazwyczaj klasy bojowe mają już poprawioną I i zręczność niezgorszą... DC=10+4(INT)+1=15 skąd pozostałe 3?? Usypiasz losową ilość kości, więc też potrzebujesz szczęścia.

Cytat:
Prawda, ale czarodziej od tego ma bonusowe atuty, żeby robić zwoje, różdżki, laski, berła.... itp.
Bo bez nich byłby cienki jak d***a węża... A bojownik i bez takich klamotów poradzi z magiem...

Cytat:
Sęk w tym ze potrzebuję rzucić tylko Lustrzanki, które będe mógł odnawiać, typowemu wojowi zajmie to dwie rundu
Znów losową ich liczbę, a wojownik ma atuty (jak rozszczepienie), więc może je ciąć po kilka (poza tym jeśli nie ma możliwości przejrzeć która to iluzja to kolejna klęska zasad, bo na tym poziomie nie jesteś w stanie tworzyć tak dobrych iluzji...)
 
Hood jest offline