Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2015, 11:32   #106
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
-Jestem Wulf, zwany Małym - rzekł lekko zdyszany olbrzym. - Szedłem z transportem futer, kiedy ci pseudopoborcy zabrali mi prawie wszystko. Szedłem za nimi w nadziei, że znajdę sposób, by odzyskać swoje rzeczy i odpowiednio potraktować bandyckie nasienie. W pobliskiej wiosce zostawiłem muły, ze sobą wziąłem tylko jednego...teraz może posłużyć, jak ktoś nie może ustać na nogach. Cichy jest bardzo spokojny i wolno zniechęca się do ludzi. Pójdę po niego.

Po opatrzeniu rannych, w czym Wulf starał się jak najlepiej pomóc, poszukiwaniach bolas i pomocy z transportem rannych i rzeczy, ruszono do wioski.


-Tu opuszczę was na chwilę - rzekł Wulf, gdy byli już w siole - spojrzę, co u moich bydlątek. A później, mam nadzieję, wychylimy kufelek za zwycięstwo - uśmiechnął się do nowych znajomych.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 23-02-2015 o 11:40.
Reinhard jest offline