Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2015, 21:13   #61
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Przed budynkiem schroniska.

Rosjanin zagryzł zęby. Deszcz był atutem, który mógł mu bardzo pomóc. W końcu woda rewelacyjnie dobrze chłodziła. No właśnie, woda. Za to u nich z nieba padał kwaśny deszcz. Bardzo kwaśny sądząc z reakcji Robina. Z drugiej jednak strony nadal w dużej mierze składał się z wody, a to można jeszcze wykorzystać.

-Nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. Wątpię żeby Zombie lubiły spacerować po takim deszczu. To nasza szansa. Tylko lepiej, żebyśmy nie taplali się w nim za długo. Spróbujmy dobiec tam - Morozow wskazał palcem zgliszcza zrujnowanego hangaru. - Z tego co pamiętam, to za nim powinny być dwa inne budynki. Tak przynajmniej było na mapie.

Gdy tylko Liam zrozumiał czym jest deszcz wyszedł zza samochodu i z cienia stając się widocznym dla wszystkich.
Podbiegł do znajomych.
-Peter zemdlał. Wpadł w jakąś kratkę i pręt wbił mu się w nogę. Nie znam się zbytnio, ale chyba nie jest dobrze. River go tu ciągnie. Niech któreś pomoże go nieść, to dociągniemy go szybciej - powiedział Liam chcąc poprowadzić pomoc do towarzyszy.
-Kurwa - wyrwało się z ust Nikolaia. Jego dotychczasowe plany poszły w rozsypkę. I to nie tylko plany dostania się do zruinowanego hangaru.
- Trzymaj - podał strzelbę Keiko. - Mi będzie przeszkadzać gdy go będziemy tutaj ciągnąć. Tylko nie zamocz jej. Poczekajcie tutaj proszę razem z Robinem, a ty - kiwnął na Liama - prowadź do tego mojego beznadziejnego współlokatora.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 23-02-2015 o 21:29. Powód: formatowanie
Mi Raaz jest offline