Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2015, 10:57   #23
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
i tu pjawiają się pytania:
1).
Muszę wykupić 8 czarów ucznia i 6 czeladnika i 4 adepta zanim wykupię zaklęcie mistrza, ale nie wiem ile punktów kosztuje mnie każde z tych zaklęć. (a może otrzymuje się je z automatu)?

2) te -20% od szansy, to rozumiem, że przy rzucie kości odejmuje się od mojej wykupionej wartości magii transmutacyjnej(80%) i rzuca się k100 by zobaczyć czy jest większy czy mniejsze jak 60.

3) ile maksymalnie zaklęć mistrza mogę mieć mając magię transmutacyjną 80%?

4) Poza tym reszta mojego rozumowania ok?
1. Te wymagane są gratis, trzeba płacić za dodatkowe. Dostajesz też darmo 2 zaklęcia aktualnego poziomu. Koszty dodatkowych to 5/10/15/20/40 odpowiednio za poziomy 1 do 5.

2. Zgadza się.

3. Nie możesz mieć więcej zaklęć niż tych poprzedniego poziomu. Tzn. Nie można mieć więcej zaklęć czeladniczych niż uczniowskich.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline